Casa Capelli

V. Kuzmos g. 8, Kaunas

Casa Capelli artimiausiu metu Treatwell platformoje neturi laisvų laikų. Rask salonus, turinčius vietos arba Ieškok ir atrask salonus netoliese.

Find the best venues near you

Beauty drops by A&R

3 reviews
Šv. Gertrūdos g. 22, Kaunas, 44260

Pretty Lovely

20 reviews
M. Daukšos g. 8, Kaunas, 44287

Marea Beauty

33 reviews
Pakopų takas 5, Kaunas, 44262

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
4 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Salone visada pasitinkama su šypsena, pavaišinama kava/arbata... Naudojamos naujausios ir kokybiškiausios priemonės. Visada gali gauti profesionalią konsultaciją... Iš salono išeini ne tik pasigražinęs, bet ir pailsėjęs.
Puiki aplinka, šviesus ir jauku salonas. Kolektyvas visada priima su šypsena ir kavos puodeliu. Darbai atlikti puikiai, bei išlydima su gera nuotaika.
Mano vertinimu, kirpėja Anželika yra tikra savo srities meistrė, ji visada įsiklauso į mano pageidavimus, pataria, jeigu esu neapsisprendusi, visada išdiskutuojame plaukų kirpimo ir dažymo detales, kas man kaip klientei yra svarbu. Labai vertinu Anželikos nuoširdumą ir profesionalumą, taip pat labai malonų aptarnavimą. Salone visada jauku, švaru, aptarnavimas 10 balų.
Visada labai malonu apsilankyti salone! Jame maloni atmosfera, visuomet jaučiuosi ten laukiama. Ir žinau, jog kiekvienà kartà meistrė Anželika padarys viskà, kad atrodyčiau puikiai. Visuomet pateisina mano lūkesčius, visiškai pasitikiu jos kompetencija. Esu labai dėkinga😊

Apie saloną

Casa Capelli
V. Kuzmos g. 8, Kaunas

„Casa Capelli" grožio salone teikiamos plaukų kirpimo ir dažymo, manikiūro ir pedikiūro paslaugos. Ilgametė darbo patirtis ir profesionalumas mums suteikia galimybę atskleisti ir puoselėti Jūsų grožį. Dirbame, jog klientai, liktų patenkinti mūsų darbo rezultatais ir mintimis čia sugrįžti.

PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
10:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0019:00
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
10:0019:00
ŠeštŠeštadienis
10:0017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta