Labai kruopšti,draugiška meistrė🥰🥰dar ne kartą apsilankysiu🥰🥰 rekomenduoju♥️♥️
Paslaugą atliko Odeta
Lina•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai šauni, dirba puikiai. Labai švelni. Tik patys geriausi žodžiai. Laukiu kito karto.
Šaunuolė! Taip ir toliau 👍😘😍
Paslaugą atliko Odeta
Jurgita•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Odetai už švelnų makiažą ir šukuoseną! Makiažas išryškino veido bruožus, paslėpė trūkumus :) Ačiū, ačiū, ačiū!
Paslaugą atliko Odeta
Silvija•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Odetos dėka, buvau šventės pažyba. Makiažas buvo kukliai tobulas, išryškino mano veido bruožus. Šukuosena tokia, kokios ir norėjau. Nuoširdus ačiū už Jūsų profesionalumą. Rekomenduojų kitoms, o ir pati kita kartą vėl atvyksiu pas Odetą !