Puikiai ir laiku atliktas makiažas. Labai patiko rezultatas. Atrodė ir efektingai, ir skoningai!
Paslaugą atliko Odeta
Dovilė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šauni meistrė. 🤗😉🌷
Angelė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai prastai atliktas darbas tiek estetikos tiek kokybės prasme😟
Nesvarbu•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė Odeta pasirūpino gražiu makiažu, kuris išlaikė visą dieną, o sesers šukuosena buvo unikali bei taip pat atlaikė puikiai, kurią buvo gaila išleisti. Rekomenduoju savo šventėms rintis šią specialistę.
Paslaugą atliko Odeta
Aistė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puiki kosmetologė, labai gera atmosfera ir savijauta po procedūros.