Charming Look

5,0
1778 atsiliepimai
Konstitucijos pr. 12, 4 įėjimas 2 aukštas,, 09308
Atidaryta Šiandien: 08:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
1778 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puikiai!
Tik patys geriausi atsiliepimai. Atliktas meistrės Ievos darbas viršija visus lūkesčius 😊
Kaip visada be priekaištų! Puiki miestrė 😊
Puikiai, kruopščiai :)
Rodita labai maloni ir kruopšti meistrė, rekomenduoju!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Ieva
Vizažistė/grimerė
4.8
20 atsiliepimai

Apie

Grimere dirbu nuo 2013m, per tokį laiką teko sukaupti gana nemažą profesinį patirties bagažą. Savo vizažo kelionę pradėjau nuo "MAC" ir "Make up store" kosmetikos kompanijų, dirbdama kaip jų vizažistė, po to pradėjau dirbti savarankiškai su mados kampanijomis, reklamomis, koncertais, kinu, individualiomis klientėmis. "Prisilietusi" esu prie labai daug skirtingų makiažo sričių. Esu dirbusi "Malta fashion week", dažiusi tokiems žurnalams kaip "Ikona", "L'officiel", "Lamų slėnis", "Vamp" Malta,puošusi "Stiliaus" viršelį taip pat prisidėjusi prie "Ikea", "Maxima", "Iki", "Benu vaistinė", "Tele2", "Keliauk lietuvoje", "Delfi", "Labas" ir daugybės kitų reklaminių kampanijų. Man šioje srityje labai svarbu nuolatinis tobulėjimas, tad kiek įmanoma žinių bandau semtis įvairiose seminaruose bei mokymuose. Tikiu, kad makiažas yra ne apie išvaizdos transformaciją, labiau tai terapija, kurios metu moteris tampa gražiausia savo versija. Dar atlieku antakių korekcijas siūlu, bei blakstienų laminavimą.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ieva

Išmanantis darbą5
Aušrinė
Antakių stilistė, blakstienų laminavimo meistrė
5.0
144 atsiliepimai

Apie

Vidinė ,,menininkė" manyje skleidėsi dar nuo mažens, mokydamasi mokykloje lankiau dailės mokyklą, mėgau piešti. Toli nepabėgau vis dar piešiu tik ne ant lapo o ant klienčių, modeliuodama antakius. Manau jog grožio sritis tai tam tikra meno forma. Labai vertinu kiekvieną klientą atvykusį pas mane, stengiuosi nudžiuginti ir paleisti su plačia šypsena! ❤️

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Aušrinė

Kruopštus8
Išmanantis darbą6
Malonus6
Irina
Blakstienų priauginimo meistrė
4.9
36 atsiliepimai

Apie

Esu Irina, dirbu su blakstienų priauginimu nuo 2016 metų. Atlieku klasikinius, stilizuotus bei 2-3D volume blakstienų priauginimus. Nuolat mokausi ir dalyvauju čempionatuose, viename jų pelniau net 1 vietą. Mėgstu savo darbuose naudoti spalvotas blakstienas ir visada palaikau klienčių norą eksperimentuoti, tad nebijokite išsakyti savo idėjas.

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Irina

Kruopštus5
Eglė
Blakstienų meistrė
5.0
29 atsiliepimai

Apie

Eglė - ilgametė blakstienų stilistė, per 6 darbo metus sukaupusi esamų klienčių pasitikėjimą, bei įgijusi aukštąjį kosmetologijos išsilavinimą sveikatos mokslų fakultete. Meistrė pasiruošusi patarti ir padiskutuoti įvairiais grožio klausimais, surasti ir įžvelgi geriausius klientėms sprendimus!

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Živilė
Kosmetologė
5.0
67 atsiliepimai

Apie

Grožio procedūromis domiuosi jau nuo vaikystės. Dirbti grožio srityje pradėjau būdama 18-os, kas ir lėmė mano pasirinkimą studijuoti kosmetologiją. Baigusi kosmetologijos mokslus, specializuojuosi ties veido odos priežiūros procedūromis. Šioje srityje dirbu jau 5-ius metus ir toliau tobulinuosi įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Šiuo metu taip pat studijuoju bendrosios praktikos slaugą Vilniaus Kolegijoje. Mano tikslas- savimi pasitikintis, besišypsantis klientas. ❤️

Paslaugos

Veidas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Živilė

Profesionalus10
Išmanantis darbą6
Rūpestingas5
Išskirtinis5
Rosita
Pedikiūro specialistė
5.0
149 atsiliepimai

Apie

Rosita - daugiau nei 3 metų patirtį turinti pedikiūro specialistė. Esu baigusi higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos bakalauro studijas ir šiuo metu specializuojuosi pedikiūro srityje. Ateitį sieju su savęs tobulinimu, planuoju išmokti atlikti medicininį pedikiūrą, kurio metu tvarkomos rimtesnės ir sudetingesnės pėdų ir nagų problemos. Vizito metu be procedūros dar galiu suteikti informacijos ir patarimų apie taisyklingą pėdų ir nagų priežiūrą, kaip išsirinkti tinkamas priemones norint pasiekti geresnių rezultatų. Esu kruopšti ir atsakinga, todėl stengsiuosi, kad Jūsų pėdos ir nagučiai būtų gražūs ir tvarkingi visai metų laikais.

Paslaugos

Nagai
Kūnas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Rosita

Išmanantis darbą8
Profesionalus7
Malonus5
Kruopštus5
Evelina
Kosmetologė, kūno formavimo specialistė
5.0
101 atsiliepimai

Apie

Esu Evelina, Vilniaus kolegijoje baigiau “Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ studijų programą, kur gavau sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį. Mano darbo patirtis 6 metai. Kvalifikaciją nuolat keliu dalyvaudama seminaruose ir praktiniuose mokymuose. Atlieku veido ir kūno priežiūros procedūras.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Evelina

Profesionalus6
Kruopštus6
Gintarė
Antakių specialistė ir vizažistė
5.0
58 atsiliepimai

Apie

Gintarė - grožio srities atstovė, dar žinoma kaip Amber Vaitiekėnas. Vidinio grožio paslapčių mane nuo mažens mokė močiutė ir mama, o kaip tą grožį atskleisti ir išryškinti veido bruožuose, susidomėjau dar būdama mokinė. Norėdama suprasti ir įgauti daugiau medicininių bei su grožiu susijusių žinių, Vilniuje baigiau Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos bakalauro studijas. Taip pat nuolat domiuosi ir lankausi grožio srities seminaruose bei konferencijose. Taigi, aš padedu atsiskleisti moters grožiui dar labiau – modeliuodama antakius, atlikdama kasdienius ir proginius makiažus, konsultuodama tiek higieninės, tiek dekoratyvinės kosmetikos klausimais, nes visa tai ir leidžia merginoms ir moterims švytėti tiek vidumi tiek išore.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Marija
Veido masažo ekspertė
4.9
16 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas
Masažas
Depiliacija
Alberta
Vizažo ekspertė
5.0
13 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Evelina
Blakstienų priauginimo meistrė
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Blakstienų priauginimo srityje dirbu 10 metų. Atlieku klasikinius, stilizuotus bei 2-6D volume priauginimus. Nuolat keliu kvalifikaciją, dalyvauju seminaruose bei čempionatuose, o tai leidžia visada turėti aukščiausią kvalifikaciją. Mano prioritetas - kokybė. Taip pat stengiuosi įsiklausyti į kliento norus bei poreikius, nes mano tikslas - laimingas ir besišypsantis klientas. Džiaugiuosi, kad galiu dirbti mylimą darbą. Iki pasimatymo!

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Ieva
Antakių stilistiė, blakstienų laminavimo specialistė, lektorė
5.0
233 atsiliepimai

Apie

Esu Ieva, Charming look įkūrėja. Charming look tai ne tik žodžių kratinys, bet pagalvokite, kiek gali slėpti moters žvilgsnis... Mes savo profesionaliu darbu siekiame, kad moteris savo žvilgsniu galėtų atskleisti pačius gražiausius savo bruožus, industrijoje esu jau 12 metų, esu pelniusi 2023m. Geriausio antakių meistro titulą su net trimis 1 vietomis Lietuvos grožio meistrų čempionate ❤️

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ieva

Profesionalus9
Aukštos kvalifikacijos9
Talentingas6
Išmanantis darbą5
Kamilė
Manikiūro, pedikiūro ir antakių diziano meistrė
4.9
44 atsiliepimai

Paslaugos

Nagai
Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Kamilė

Kruopštus7

Apie saloną

Charming Look
09308 Konstitucijos pr. 12, 4 įėjimas 2 aukštas,
PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
08:0020:00

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Charming Look

Charming Look yra atidarytas pirmadienis - sekmadienis nuo 08:00 iki 20:00.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios procedūros Charming Look yra šios: Antakių ir blakstienų dažymas, Blakstienų priauginimas ir Moterų depiliacija cukrumi
Populiariausio gydymo, Antakių ir blakstienų dažymas, vidutinė kaina yra 19,17 €.
Charming Look galite mokėti vietoje asmeniškai.
Šiame salone naudojami produktai
Mary Cohr
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022Top Rated 2021Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese