Pas šią kirpėją lankausi jau daug metų ir galiu drąsiai pasakyti – viskas visada puikiai. Kirpimas profesionalus ir kruopštus, atmosfera salone labai jauki, o bendravimas šiltas ir malonus. Visada išeinu su gera nuotaika ir puikiu rezultatu.
Paslaugą atliko Ingrida•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Sandra•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Vita kaip visada profė
Paslaugą atliko Vita•Antakių korekcija siūlu
Kotryna•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada puikiai
Paslaugą atliko Marina•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Jolita.•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai. rekomendacijos kaip ir visada!:)
Paslaugą atliko Vita•Antakių korekcija siūlu
Gabija•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko makiažas 🤍 Atliktas profesionaliai, skoningai ir labai kruopščiai. Ačiū už nuostabų darbą ✨