Po procedūros mano antakiai atrodė tiesiog fantastiškai 🥰
Viktorija S. darbą atliko labai kruopščiai, procedūros metu paaiškino kokios dedamos ir kam naudojamos priemonės, bei papasakojo kaip rūpintis po laminavimo antakiais, kad plaukeliai nenusilptų 🤩 Ačiū!!!! Dar ne kartą sugrįšiu!
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių laminavimas
Gabriela•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Profesionaliai atlikta paslauga! REKOMENDUOJU!❤️
Paslaugą atliko Viktorija•Makiažas
Jelena•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Malonus bendravimas ir puikiai atliktas darbas:)
Paslaugą atliko Ingrida•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Valentina•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė, viskas super, makijazas patiko. Ačiū!