Makiažas patiko :) Viktorija atidžiai išklausė ir atsižvelgė į mano pageidavimus, kurių tikrai buvo nemažai. Ačiū už kantrybę ir puikų rezultatą :)
Paslaugą atliko Viktorija•Makiažas
Laura•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki antakių forma ir spalva. Malonus bendravimas ir jauki aplinka. Apsilankysiu dar ne kartą! Rekomednuoju!
Antakių korekcija siūlu
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Čia mano atradimas. Manikiūras išlaiko nesusigadinęs iki kito vizito. Esu labai patenkita Žanos darbu, nepriekaištingai.
Paslaugą atliko Žana•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Salonas maloniai sudėliojo laikus taip, kaip man reikėjo. Dariausi antakių korekciją pas Viktoriją - patenkinto mano poreikius, tvarkingai, estetiškai. Toliau makiažas pas Silviją - tobula, taip, kaip man patinka, pirmiausia - gaivu, neperkrauta, jokio kaukės efekto. Vyras sakė gražiausiai buvai padažyta per vestuves, Krikštynas (dažė Agata) ir dabar. Didžiausias ačiū ir rekomenduoju.
MakiažasRodyti viską...
Aistė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu labai išranki, ir tikrai ne bet kuriam grožio specialistui ,,atsiduodu”🙈😊. Man svarbu meistras išmanatis savo darbą. Viktorija 🤗 nuo pat pirmų kartų suprato mano poreikius bei tobulai atlieka savo darbą. Tai mano antakiams atradimas, tik geriausi atsiliepimai bei drąsi rekomendacija iš mano pusės.❤️