Malonus aptarnavimas, kokybiškas darbas, viskas puikiai!
Paslaugą atliko Aistė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rasa•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pirmą kartą buvau pas kirpėją Agatą ir kirpimu esu labai patenkinta (vertinu kaip pavyksta pačiai susitvarkyti plaukus) bei šią kirpėją rekomenduoju kiekvienam! Jeigu netikit, pabandykit!
Paslaugą atliko Agata•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Irma•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Agata,kaip visada tobulai❤️ Buvau pasiilgus tavo rankyčių🥰
Paslaugą atliko Agata•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Rūta•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabiai apkirpo mano sūnų ir išleido su šukuosena 😍