Šiandien apsikirpau ir likau labai patenkintas. Kirpimas atliktas kruopščiai, tvarkingai ir stilingai, matosi profesionalumas ir dėmesys detalėms. Tikrai rekomenduoju.
Paslaugą atliko Ivona•Vyriškas kirpimas
Aurimas•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Dominyka labai šiltas žmogus, labai paslaugi, labai maloni❤️ gavau net tik nuostabiai nudažytus plaukus, bet ir nuostabų laiką, su pokalbiais, gera nuotaika.
Paslaugą atliko Dominyka•Moterų plaukų šaknų dažymas
Dovilė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, antakius sutvarkė labai gerai! Rekomenduoju!
Antakių korekcija siūlu
Ingrida•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Draugiškas salono kolektyvas išsprendė situaciją, o kirpimas karštomis žirklėmis buvo kruopštus.
Paslaugą atliko Greta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Monika•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai džiaugiuosi atradus Gretą, ačiū Tau , tikrai grįšiu ir rekomenduosiu kitoms!💕✨