Puikus salonas ir nuostabi kirpėja!
Tobulas kirpimas, malonus aptarnavimas!
Profesionalu, jauku ir labai gražu!
Kirpėja dirba kruopščiai ir stilingai!
Labai patiko rezultatas ir aptarnavimas!
Paslaugą atliko Aistė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rima•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Kseniya nuostabiai atliko antakių dažymą ir korekciją. Labai puikiai parinko spalvą, dirbo greitai ir kabai kruopščiai. Labai džiaugiuosi pas ją apsilankiusi, būtinai sugrįšiu!
Antakių korekcija siūlu
Kornelija•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patenkinta rezultatu 😊
Paslaugą atliko Ivona•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rūta•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Amanda puiki meistrė, apkirpo kruopščiai ir būtent taip kaip norėjau. Būtinai sugrįšiu 🌸
Paslaugą atliko Amanda•Kirpimas ir plaukų priežiūra