Puiki meistrė, labai patiko atliekamos procedūros! ❤️❤️❤️
Plaukų procedūros
Gabrielė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nepažinom sūnaus, grįžusio iš kirpyklos! :-) Ivona puikiai apkirpo ir sušukavo. Gaila, kad sūnus dar į pasimatymus nevaikšto :-)
Paslaugą atliko Ivona•Vaikų kirpimas
Jurgita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai dziaugiuos pasirinkusi plauku procedura pas Anastasija.Tikras profesianalumas,kruopstumas.Rezultataa pranoko lukescius,tad visom rekomenduoju.Taip pat patiko aplinka,salonas labai grazus ir stilingas,tikrai sugrisiu dar karta,aciu!
Paslaugą atliko Anastasija•Plaukų procedūros
Brigita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
kirpciukus nukirpo taip kaip norejau, puikiai
Paslaugą atliko Aistė•Kirpčiukų kirpimas
Marta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apkirpo tiesiog super, rekomenduoju ir kitiems čia apsilankyti :)