Greitai, kokybiškai. Jau ne pirmą kartą lankomės, visada tik geriausi atsiliepimai.
Paslaugą atliko Viktorija Z.•Vaikų kirpimas
Paulina•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpeja labai maloni atejom pasitrumpinti galiuku dar ir dovaneliu gavom saldaini ir segtukus ,labai patiko
Paslaugą atliko Tatjana•Vaikų kirpimas
Evelina•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja Ingrida pati geriausia! 🤩 dėl jos, važiuojam net iš kito miesto galo!
Paslaugą atliko Ingrida•Vaikų kirpimas
Agnieška•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada Ingrida nuostabiai apkerpa vaika ir labai greitai❤️
Paslaugą atliko Ingrida•Vaikų kirpimas
Monika•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Danguolė puikiai apkirpo 2m berniuką. Vaikas iš pradžių bijojo ir nenorėjo kirptis, tačiau Danguolei puikiai pavyko susitarti su vaiku. Grįšime ir kitą kartą!