Jau ne pirmą kartą kerpamės pas Danguolę. Esame labai patenkinti :)
Paslaugą atliko Danguolė•Vaikų kirpimas
Migle•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nustebino, kaip kirpėjos moka dirbti su vaikais! lankėmės pirmąkart ir vaikas išsėdėjo ramiausiai :) aplinka sukurta žaisti, kas padeda vaikams nurimti ir leistis kerpamiems. Apsilankysim vėl!
Paslaugą atliko Viktorija Z.•Vaikų kirpimas
Rokas•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
kaip visada puikiai atliktas darbas. rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ingrida•Vaikų kirpimas
JURGITA•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Dar niekad vaikas nebuvo taip tragiškai nukirptas. Gerai, kad mažas, daržely nieks nesišaipo, bet šiaip net liūdna žiūrėt į vaiką. Laukiam, kada ataugs
Paslaugą atliko Viktorija Z.•Vaikų kirpimas
Ieva•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, visada apkerpa būtent taip kaip paprašome!