Mūsų įprastai specialistei susirgus, vizitą kirpyklos administracijos siūlymu perkėlėme pas kitą specialistą. Nemaloniai nustebino kai užsisakant vizitą kaina nurodyta buvo 20 Eur, o atlikus paslaugą buvau paprašyta susimokėti 21 Eur. Suprantu, kad pats pinigų kiekis (tas vienas euras) daug reikšmės nesudaro, bet buvo "neskanu" faktas, kad užsisakant paslaugą ir po atlikimo vistik paslaugų kaina skiriasi. Nemaloniai nustebino ir kita- dukrą kirpo lygiai 7 min (už 21 Eur, iš numatytų 30 min)...
Paslaugą atliko Danguolė•Vaikų kirpimas
Eglė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpo vaiką, nukirpo tragiškai - kreiva galva atrodo. Dabar gėda į žmones išeit. Geriau jau būtų plikai nuskutus. Gaila, kad aš ne pati buvau, o vyras. Tokia paslauga neverta pinigų, dar mums turėtų sumokėt už sugadintą įvaizdį