Ačiū! Viskas puiku. Vaikas tik pasigedo žaisliuko, nes pratęs gauti kitur, bet apkirpimas puikus.
Vaikų kirpimas
Odeta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja, nemokanti prieiti prie vaiko, manau, kad netinkama dirbti su vaikais. Jokios šypsenos, jokiu emocijų :)
Vaikų kirpimas
Dominyka•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visiškai prastai atliktas kirpimas. Į pastabas kaip kirpti nereagavo, nukirpta kreivai. Kirpome vaiką prieš krikštynas, norėjome pagražinti, baisu žiūrėti. Neturiu komentarų. Kiek esam kirpę pas kitas kirpėjas niekada nebuvo jokių problemų, dabar prieš tokią šventę visiškai sugadinti plaukai. Nei 15, nei 5 eurų neverta paslauga, kirpėja be jokios kompetencijos vaikų kirpimui.