Viskas puiku, nuostabi kirpėja, vaikui labai patiko ir apsilankysim dar ne kartą :)•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja Jolanta puikiai apkirpo 2 metukų vaikutį. Anksčiau vaikas verkdavo kerpant, tačiau ši kirpėja labai gražiai mokėjo prieiti, neišgąsdinti. Esame labai patenkinti! :)
Vaikų kirpimas
Gabrielė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gerai susitarė su sunkiai besikerpančiu vaiku, kruopščiai atliktas darbas