Viskas labai gerai. Švaros, malonus prsonlas, moka dirbti su vaikais.
Paslaugą atliko Tatjana•Vaikų kirpimas
Vaida•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas darbas kaip visada - kruopščiai
Paslaugą atliko Ingrida•Vaikų kirpimas
JURGITA•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai patiko kirpimas vaikui, grisime butinai
Paslaugą atliko Ingrida•Vaikų kirpimas
Eugenija•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai. Sūnų gražiai apkirpo, greitai.
Paslaugą atliko Danguolė•Vaikų kirpimas
Viktorija•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kokia nuostabi meistre ! Atradom savo vieta- lankemes pirma karta,LABAI patiko , nuo siol busime lojalus klientai ir visada lankysimės cia tik pas Danguole ! Aciu!