Danguolė kaip visada kruopšti, dėmesinga ir labai maloni!
Paslaugą atliko Danguolė•Vaikų kirpimas
Jolita•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Super viskas
Paslaugą atliko Tatjana•Vaikų kirpimas
Audrius•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai malonus aptarnavimas, ir kokybiškas kirpimas. Ačiū.
Paslaugą atliko Ingrida•Vyriškas kirpimas
Lukas•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko, vaikai mėgsta šitą kirpyklą.
Paslaugą atliko Tatjana•Vaikų kirpimas
Eglė•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Visad gerai, vaikams patinka kėdės, filmukas ir saldainis po kirpimo:) jei vaikai saldainių negauna, yra puikių alternatyvų, pvz., štampukai, mini žaisliukai ar pan. Kirpimas patiko!