Gražiai ir greitai apkirpo 1,5m vaiką. Kol kas tai buvo geriausia patirtis kirpykloje su tokio amžiaus monstriuku 🙂
Paslaugą atliko Danguolė•Vaikų kirpimas
Inga•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
labai gera kirpeja Viktorija
Paslaugą atliko Viktorija Z.•Vaikų kirpimas
Viktorija•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopšti geranoriška ir kantri kirpėja. Mažylis labai verkė, bijojo ir buvo neramus. Kirpėja buvo kantri, svetinga, davė laiko nurimti, pasiūlė vaikui atsigerti. Ačiū už švelnų priėjimą prie mažo vaiko.
Paslaugą atliko Tatjana•Vaikų kirpimas
Greta•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai atitidi kirpėja, vaikui patiko ir filmukas ir mašina ir sukuosena.