Paslaugą atliko Viktorija ( atsiskaitymas grynais arba pavedimu, dirba su verslo liudijimu)•Vaikų kirpimas
Egidijus•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki vaikų kirpėja Viktorija, tikrai rekomenduoju.
Paslaugą atliko Viktorija ( atsiskaitymas grynais arba pavedimu, dirba su verslo liudijimu)•Vaikų kirpimas
Indrė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Apsilankysime vėl
Vaikų kirpimas
Alma•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, puiki meistre
Paslaugą atliko Viktorija ( atsiskaitymas grynais arba pavedimu, dirba su verslo liudijimu)•Vaikų kirpimas
Gintare•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Turejom kirptis pas kirpeja Viktorija, vaikas ilgai lauke, velavo 20 min. Galiausiai kirpeja net nepriejo prie musu, o mes jau turejom eiti. Taip ir nenusikirpom.