Užsirašius per programėlę priėmė ne tas meistras, kuris buvo pasirinktas. Rusiškai nekalbu, o kirpėja tik ta kalba supranta, kita kirpėja dviem sakiniais išvertė kaip kirpti, kirpimo eigoje kirpėjai klausimų neiškilo, vaiką nukirpo, tačiau ne taip kaip norėta. Apskritai, nei paaiškinimų, nei atsiprašymi, renkiesi vieną, gauni kitą. Lankiausi pirmą ir paskutinį kartą. Nerekomenduoju. Atsiskaitymas tik grynais irgi minusas!
Paslaugą atliko Sandra•Vaikų kirpimas
Diana•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai ir tvarkingai pakirpo vaika;)
Paslaugą atliko Sandra•Vaikų kirpimas
Eugenijus•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gerai apkirpo vaiką ir vyrą
Vyriškas kirpimasRodyti viską...
Miroslava•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus darbas
Paslaugą atliko Viktorija ( atsiskaitymas grynais arba pavedimu, dirba su verslo liudijimu)•Vaikų kirpimas
Inga•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Užsiregistravome pas Viktoriją pagal reitingą, nuvykus paaiškėjo, kad jokia Viktorija nedirba, apkirpo kita kirpėja ir tikrai neįspūdingai...
Paslaugą atliko Viktorija ( atsiskaitymas grynais arba pavedimu, dirba su verslo liudijimu)•Vaikų kirpimas