Sekantį kartą šios kosmetologės nesirinkčiau. Jautėsi skubėjimas, atrodė daro tik kad greičiau padaryt, liko nepašalintų šviesių plaukelių, formos antakių nerasta.
Antakių korekcija siūlu
Laura•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas gerai, maloni ir kruopsti meistre
Pedikiūras
Greta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, maloni ir labai greitai dirbanti meistrė :)
Moterų bikini depiliacija vašku
Monika•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Pedikiūras
Deimantė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai, ramiai, kokybiškai atliktas darbas. Turėjau galimybę atsikvėpti ir pailsėti. Ačiū.