Justina labai maloni, kruopšti, profesionali. Ačiū🤗
Paslaugą atliko Justina Milevskytė•Manikiūras
Rasa•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai liūdna, kad turiu palikti labai prastą atsiliepimą. Bet tai mano pirma tokia patirtis, 30€ už “nuplėšytas” odeles, drabančias meisto rankas, kad daresi labai nejauku. Pažadeta nuolaidą ir nepadarytą. Atsainų požiūrį į savo darbą.
Manikiūras
Ernesta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū!
Paslaugą atliko Greta Varnaitė•Antakių korekcija siūlu