Simona yra nuostabi meistrė. Labai kruopšti, svetinga, dėmesinga ir elegantiška. Per tokį trumpą laiką (lyginant su kitais salonais) atliko puikų manikiūrą. Kelis kartus pasiteiravo, ar viskas gerai. Pati pasiūlė nagų efektą ir net padėjo apsiauti basutes.
Aš likau tiesiog sužavėta! Labai maloni patirtis ir tokiu atveju supranti, kiek daug reiškia detalės.
Dėkoju ir labai rekomenduoju rinktis Simoną :))
Pedikiūras
Aušra•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai tvarkingai ir estetiškai atliktas darbas. Neturiu prie ko prikibti.
Paslaugą atliko Zofija Kratkovska•
PedikiūrasRodyti viską...
Gintarė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai atliktas manikiūras ir pedikiūras.
PedikiūrasRodyti viską...
Renata•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Karina tobulai padarė manikiūrą su geliniu lakavimu. Preciziškai, labai greitai, tiesiog nėra prie ko prikibti! Ir labai maloniai pabendravom. Ačiū jai! 🥰