Kaip visada viskas super, maloni, puiki vieta, gera kokybe ir servisas top ☀️
Manikiūras
Ana•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - NUOSTABU
PedikiūrasRodyti viską...
Inga•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Justina nuostabi. Ir maloni, ir profesionali, ir kruopšti. Jokių pastabų rezultatui. Bet iš salono tikėjausi kiek daugiau. Dvigubai rinkos kainos neverta, neturi kažkokių pridėtinių verčių.
Paslaugą atliko Justina Milevskytė•Manikiūras
Ieva•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni, kruopšti, atsakinga meistrė. Rekomenduoju