Meistre tikrai labai maloni, taciau atliktas manikiuras prastosckokybes, jau sekancia diena odeles prastai atrodo.
Manikiūras
Giedre•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabiai atliktas manikiūras! Ačiū! 🤍
Paslaugą atliko Justina Milevskytė•Manikiūras
Aurelija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė Ieva! Pedikiūrą atliko švelniai, kruopščiai ir preciziškai, neskubėdama skyrė pakankamai laiko kiekvienai pricedūros daliai. Ypatingai ačiū už kojų masažą. Pailsėjau ir likau labai patenkinta. Ačiū širdingai! 🤍
Pedikiūras
Valda•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Manikiūras ir pedikiūras atlikti puikiai, paprastas lakas, kurio salonuoe vis sunkiau rasti, puikiai laikėsi
PedikiūrasRodyti viską...
Egle•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada lieku patenkinta po apsilankymo CityWax. Dirba nuostabios meistrės. Ačiū ! 😊