Nagai nulakuoti labai gerai ir kokybiškai (geliu), dėl to priekaištų neturiu. Deja dėl odelių tvarkymo turiu pastabų, panelei dar reik praktikos. Taip, ji stengėsi, atmirkė, panaudojo ir aparačiuką, bet nepakankamai stropiai sutvarkė, nes po dienos pradėjo šerpetoti. Patarimas išmokti naudoti žniplytes (ne žirklutes) odelių karpymui- su jomis kokybiškiau nusiima odelės, arčiau nago, nepaliekant senų odelių.
Manikiūras
Agne•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai, kaip visada. Parinko labai gražią lako spalvą. Ačiū!
Manikiūras
Sandra•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai greitai ir gerai meistrė padaro procedūra, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Inga Zmitrovič•Moterų rankų ir pažastų depiliacija vašku
Polina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada tobulai atliktas pedikiūras. Didelis džiaugsmas lankytis pas profesionales!