Nagai net nenudziuvo, gelio sluoksnis minkstas, isispaudzia, 50 eur uz toki manikiura apiplesimas. O toki meistra vadinti profesionalu nusikaltimas. Visada renkuosi brangesni meistra, nes tikiuosi, kad bu profas, labai nusivyliau
Manikiūras
Lina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Greitai dirba, dailiai lakuoja
Paslaugą atliko Justina Milevskytė•Manikiūras
Jurgita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiuras atliktas gerai, taciau lakas nusilupo po 2 dienu
Manikiūras
Valerija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visos meistrės dirba kruopščiai ir stengiasi
PedikiūrasRodyti viską...
Juste•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nepatiko manikiūro kokybė, po savaitės atsilupo 3 nagai. Lakas buvo padengtas netolygiai. Tačiau pačio salono atmosfera, švara ir aptarnavimas labai patiko.