Lankiausi pirmą kartą. Pedikiūro procedūrą atliko meistrė Zofija: kruopščiai, švelniai ir dėmesingai, pasiūlė pasinaudoti masažinio krėslo malonumais. Turiu tik vieną pastabą. Pirkau 55 min. trukmės “Grafaitės” pedikiūrą, į kurį įėjo ir kojų masažas. Mano procedūra užtruko 35 min., o masažas truko vos kelis judesius, kol buvo užtepta kaukė, ir iš karto pamerkiau kojas į vonelę. O taip norėjosi, kad bent 5 min. būtų trukęs masažas su kauke ir 5 min. su aliejuku. Ačiū, dar tikrai sugrįšiu!
Paslaugą atliko Zofija Kratkovska•Pedikiūras
Valda•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai atliktas manikiūas. Labai ačiū!
Manikiūras
Agnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki procedūra! Rekomenduoju
Maloni ir profesionali specialistė Julija :)
Paslaugą atliko Julija Sadovskaja•Veido pilingas
Laura•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Švytėjau, labai gerai pasijutau po to, patiko kosmetologė Julija, visiems rekomenduoju
Paslaugą atliko Julija Sadovskaja•Veido procedūros