Pati geriausia vieta Vilniuje! Buvau daug salonu, bet šis yra mano atradimas! Nuo pasitikimo iki pabaigos viskas yra labai gerai aphalvota...! Labai jauki aplinka, nuostabios merginos ir pačios geriausios procedūros! Einu jau keli metai ir planuoju lankytis visada!
Pedikiūras
Kornelija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū!
Antakių korekcija siūlu
Julija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ilgalaikis lakavimas neišlaike savaites. Jau nukrito trys nagai. Man dar taip nebuvo. Manikiuriste maloni, bet manikiuras nekokybiskas.