Mane aptarnavo tikriausiai pradedanti specialistė - matėsi jaudulys ir neužtikrintumas. Odelės buvo sutvarkytos “tai dienai”, jau kitą dieną lindo šerpetojimai. Be to, specialistė neįgudusi dirbti su aparatu - tik grįžusi namo pastebėjau nago plokštelės pažeidimą (aparato galiuku “išmušta duobelė” ant nago).
Manikiūras
Indre•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė!
Manikiūras
DAIVA•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku :) Meistre labai gerai atliko savo darba.