Atėjau į saloną nuvalyti nagų lako, kurį man padarė mano drauge. Nors lako nuėmimo procedūra turėjo užtrukti 20 minučių, meistrei teko padirbėti ilgiau, nes draugė nulakavo per daug... Iš karto matosi profesionalo darbas! Labai ačiū už procedūrą, kitą kartą kreipsiuosi į šį saloną.
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Daiva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai atliktas pedikiūras, labai greitai meistre dirba, pliusas skubant :)
Pedikiūras
Viktorija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki patirtis, maloni ir profesionali meistrė
Paslaugą atliko Justina Milevskytė•Pedikiūras
Agne•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
10/10👍🙏
Pedikiūras
Rasa•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Kariną visada gera grįžti, nes žinau, kad darbą atliks nepriekaištingai