Meistrė turėjo mažai patirties ir to net neslėpė, kiekvienas nagas buvo skirtingos formos. Prieš lakavimą pasakius, kad "sutvarkyti" nagai atrodo baisiai, meistrė atsakė, kad tik tą ir užsisakiau. Šią procedūrą esu Jūsų salone atlikus kelis kartus, tai puikiai žinau, ką užsisakiau. Ir kada pagaliau vonelėse bus šiltas vanduo??? Kodėl negalima jo prileisti tik tada, kai klientas jau kėdėje??
Pedikiūras
Ilona•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rita yra nereali specialistė, drąsiai galiu rekomenduoti bet kam.
Pedikiūras
Aidas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rita visada galvoja apie klientą, pasiūlo lako spalvą, puikiai atlieka savo darbą. Ačiū🙏
Manikiūras
Rasa•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jūratė - puiki savo srities specialistė, maloniai bendraujanti. Ačiū Jai
Manikiūras
Jolanta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Mergina maloni, tikrai stengėsi, bet… pedikiūras atliktas pažeidžiant porą odelių iki kraujo. Manikiūras su modeliavimu atliktas taip, kad turėjau persidaryti. Pas manikiūras-gerai, tačiau modeliavimas su baze labai prastai. Mergina tikrai matėsi strese, kad nesigauna. Pasiūlymas registruojantiems užrašymus ir priskiriantis specialistus, įsitikinkite, kad jūsų parinktas specialistas sugeba atlikti pageidaujamą paslaugą.