Pasidariau pastovi klientė Aldutės, nes procedūra nerealiai gera, profesionalumas, atidumas, ši meistrė atiduoda visą save irprocedūrą atlieka tobulai, rekomenduoju.
Veido procedūros
Rigonda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!!!👍
Paslaugą atliko Kris Tina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Inga•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai atliktas manikiūras, nuostabi meistrė
Paslaugą atliko Jolanta•Manikiūras
Karina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju Jolanta 100% Puiki, kruopšti meistrė. Labai gerai laiko manikiūras. Net ir kvadrato kampučiai neatšokinėja. Rūpestinga, vis pasiteirauja ar viskas gerai. Net rankoms kremo į darbo vietą atnešė ir liepė teptis🥰. Ačiū, Jolanta ❤️