Gedimino pr. 3a-7, Vilnius, 01103
Atidaryta šiandien : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
333 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Teko keisti daug masažistų ir štai apsilankiau atsitiktinai pas Žydrūną. Esu labai patenkinta jo darbo rezutlatais. Nugara nebeskauda, kūnas atsipalaidavęs, jaučiuosi naujai gimusi. Rekomenduoju!
Masažo valanda, geriausia būni gyvenimo valanda, nes dažnai pas šį meistrą einu. Visada daro masažą ilgiau, nei deklaruojama, yra dušas kur po massžo nereikia išbėgti riebaluotai. Išties ir salono dislokacija ir paslaugos super.
Demesingai puikiai atlikta
Jei niekur neskubate ir jums svarbus atidumas, kruopštumas ir detalės, tuomet tai meistras kurio jūs ieškote. Labai maloniai nustebino rezultatas.
Labai gera ateiti pas žmogų, kuris tikrai išmano savo darbą. Dėmesys kūnui ir sveikatai didesnis nei sveikatos priežiūros įstaigose. O kainos maloniai nustebins.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Eglė
5.0
15 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Pavel
5.0
122 atsiliepimai

Apie

Medicininis kosmetologo, masažuotojo išsilavinimas. Chemiko aukštais universitetini išsilavinimas. Stažuotės Europoje, Tailande, Maskvoje.

Paslaugos

Nagai
Kūnas
Veidas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Pavel

Išmanantis darbą8
Profesionalus8
Rūpestingas7
Kruopštus7
Žydrūnas
5.0
114 atsiliepimai

Apie

Medicininis kosmetologo, masažuotojo išsilavinimas. Biomedicininių mokslų aukštais universitetini išsilavinimas. Stažuotės Europoje, Tailande, Maskvoje. 2020 pasaulio masažuotojų čempionate laimėta 3 vieta.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Žydrūnas

Profesionalus17
Aukštos kvalifikacijos15
Talentingas8
Išmanantis darbą8
Ugnė
Kosmetologė - masažuotoja

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Depiliacija

Apie saloną

Cult of Beauty
01103 Gedimino pr. 3a-7, Vilnius

Grožio saloną Cult of Beauty atvėrė duris 2020 metais. Šis salonas randasi jaukioje miesto širdyje, šalia Katedros. Tai nėra tiesiog grožio salonas, o jauki, draugiška erdvė, kurioje kuriama, ieškoma, bendraujama. Salone jausitės tarsi namuose. Čia visada galėsite gauti visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Mūsų profesionalių meistrų komanda atlieka konsultacijas tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu. Čia atėję visad galėsite atitrūkti nuo rūpesčiu, Jus specialistas pasitiks visada aukščiausiam lygyje. Komandai visada keliamas reikalavimas profesionalumui, talentingumui, norėjimui tobulėti. Tai labai svarbios savybės kurios leidžia teikti aukščiausios klasės paslaugas. Kiekvienas meistras kiekviename kliente mato jo asmenybę, charakterį, stilių. Visa tai padeda sujungti į visumą ir patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Susiduriame su situacijomis, kada esame klausytojai, užjautėjai ar patarėjai. pasitaiko, jog klientui padedame susivokti, jog galbūt nėra tinkama tai ko norisi. Mes esame tam, kad žmogui padėti nepasiklysti tiek vidiniame tiek išoriniame grožyje. Mūsų meilė ir profesionalumas darbui, leidžia jaustis klientui salone, tarsi namuose.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Sothys
Starpil
Wella
Salono apdovanojimai
Top Rated 2021

Grožio salonai netoliese