Gedimino pr. 3a-7, Vilnius, 01103
Atidaryta rytoj : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
234 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai patenkinta terapija,puikus Pavelo darbas,mandagus, išmanantis savo darbą, Atmosfera jauki, rekomenduoju apsilankyti šiame salone, nepasigailėsite.
Pagaliau radau masažuotoją kurio ieškojau gan ilgai kituose salonuose. Labai Jums didelis ačiū
Ištiesų geras, stiprus, profesionalus sportinis masažas. Buvo sutastas ir iščiūpinėtas kiekvienas kūno raumuo. Matosi, kad meistras aukšto lygio ir su patirtimi. Labai maloniai tiek pasitiko, tiek išlydėjo. Greitai pasirodysiu vėl
Labai geri profesonalai dirba šitam salone,rekomenduoju!
Tai tikrai saugi ir miela procedūra. Esu ne kartą daręs. Ši man procedūra ne tik sumažina mažas raukšles, bet ir pastangrina odą. Ačiū už skanią kavą ir saldainius :-)
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Žydrūnas
5.0
70 atsiliepimai

Apie

Medicininis kosmetologo, masažuotojo išsilavinimas. Biomedicininių mokslų aukštais universitetini išsilavinimas. Stažuotės Europoje, Tailande, Maskvoje. 2020 pasaulio masažuotojų čempionate laimėta 3 vieta.

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Žydrūnas

Profesionalus11
Aukštos kvalifikacijos7
Įgudęs5
Talentingas5
Pavel
5.0
91 atsiliepimai

Apie

Medicininis kosmetologo, masažuotojo išsilavinimas. Chemiko aukštais universitetini išsilavinimas. Stažuotės Europoje, Tailande, Maskvoje.

Paslaugos

Nagai
Kūnas
Veidas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Pavel

Profesionalus6
Išmanantis darbą6
Rūpestingas6
Kruopštus6

Apie saloną

Cult of Beauty
01103 Gedimino pr. 3a-7, Vilnius

Grožio saloną Cult of Beauty atvėrė duris 2020 metais. Šis salonas randasi jaukioje miesto širdyje, šalia Katedros. Tai nėra tiesiog grožio salonas, o jauki, draugiška erdvė, kurioje kuriama, ieškoma, bendraujama. Salone jausitės tarsi namuose. Čia visada galėsite gauti visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Mūsų profesionalių meistrų komanda atlieka konsultacijas tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu. Čia atėję visad galėsite atitrūkti nuo rūpesčiu, Jus specialistas pasitiks visada aukščiausiam lygyje. Komandai visada keliamas reikalavimas profesionalumui, talentingumui, norėjimui tobulėti. Tai labai svarbios savybės kurios leidžia teikti aukščiausios klasės paslaugas. Kiekvienas meistras kiekviename kliente mato jo asmenybę, charakterį, stilių. Visa tai padeda sujungti į visumą ir patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Susiduriame su situacijomis, kada esame klausytojai, užjautėjai ar patarėjai. pasitaiko, jog klientui padedame susivokti, jog galbūt nėra tinkama tai ko norisi. Mes esame tam, kad žmogui padėti nepasiklysti tiek vidiniame tiek išoriniame grožyje. Mūsų meilė ir profesionalumas darbui, leidžia jaustis klientui salone, tarsi namuose.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese