labai gerai! nuo bendravimo, atmosferos iki atlikto kirpimo!
Paslaugą atliko Vladas•Vyriškas kirpimas
Lina•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super, maloni aplinka, geras kirpimas. Grįšim dar :)
Paslaugą atliko Vladas•Vyriškas kirpimas
Viktoras•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visiškai neatsižvelgta į kliento pageidavimus, buvo prašyta nedaryti kiaušinio formos kirpimo, turėjo būti atsižvelgta į pageidavimus ir galvos forma. Galiausiai atrodo tragiškai, su palikta neaiškia “kepurėle” plaukų ir visiškai apvalia forma. Nerekomenduoju
Paslaugą atliko Denis•Vyriškas kirpimas
Agata•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai, patiko kaip Vlad atliko kirpimą, patarė kokias priemones plaukams naudoti, užsuksiu tikrai dar ne kartą.
Paslaugą atliko Vladas•Vyriškas kirpimas
Dovydas•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kirpėjas sutiko mane apkirpti pagal mano parodytą nuotrauką. Apkirpo pradžiai, todėl, kad reikia palaukti kol užaugs ilgesni plaukai ir susitarėme sugrįžti kitam kirpimui, kad apkirptų mane norima šukuoseną.