Neboriu nieko blogo pasakyti apie kirpėją asmeniškai. Žmonės dirba, stengiasi. Tik vieni yra profesionalūs kirpėjai, kuriems mokame 50eur o kiti mėgėjai, bet mokėti vis viena tenka 30eur. Tai tikiuosi pakilsite į tą aukštesnį lygį su laiku :)
Paslaugą atliko Vladas•Vyriškas kirpimas
Timas•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Blagadariu mano barberiui Vladui baisiai gerai apkirpo.