Apsilankiau pirmą kartą pas Vlad. Ateisiu ir antrą:)
Paslaugą atliko Vladas•Vyriškas kirpimas
Mažvydas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apkirpo tikrai gražiai, stengėsi atlikti darbą kruopščiai, bet deja po kirpimo išbėrė galva gale kur buvo skusta su bardaskute, keista kad po kirpimo jokio dezinfekcinio neužpurškė tas labai nuliudino įdomu ar išvis tas bėrimas praeis.
Paslaugą atliko Evaldas•Vyriškas kirpimas
Edgaras•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai kaip visada. Greitai ir labai gerai.
Paslaugą atliko Erikas•Vyriškas kirpimas
Aivaras•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
viskas smooth af
Paslaugą atliko Erikas•Vyriškas kirpimas
Gytis•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Meistras įsiklauso į pageidavimus ir siekia išpildyti visus stiliaus lūkesčius