Paslaugą atliko Marina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Iveta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai, jau ne vienerius metus čia ateinu, niekada nenuvilia, atsimena visada koks man kirpimas patinka. Ramiai pailsiu kol tvarko plaukus be nereikalingų pokalbių, kas man labai patinka.
Paslaugą atliko Marina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Monika•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ypač dėmesinga vaikui, greitai ir profesionaliai atliktas kirpimas, vertingi ilgų plaukų priežiūros patarimai.