Pas Miloną atvykstu jau antrą kartą ir toliau žadu tęsti šią draugystę dėl profesonalumo ir tobulo rezultato 💯
Antakių laminavimas
Aistė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti meistrė, paaiškindavo kiekvieną detalę ir vakarinis makiažas išėjo nuostabus! Būtinai grįšiu :)
Makiažas
Melita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Naujas ir labai šviesus salonas. Labai jauki aplinka.
Meistrė labai gerai įsiklausė į tai ko noriu. Makiažas padarytas tikrai profesionaliai, bet tuo pačiu atsižvelgta į visus mano pageidavimus
Makiažas
Vaida•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Deja gelis neatlaike dvieju savaiciu. Siaip viskas liuks.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Sandra•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai! Ne tik atlikome užsakytą paslaugą, bet ir maloniai pabendravome. Suteikė rekomendacijų kaip rūpintis plaukais po procedūros, kad norimas efektas išliktų ilgiau.