Jauki atmosfera, malonus aptarnavimas bei geras rezultatas.
Antakių korekcija siūlu
Rugilė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija - labai kruopšti meistrė, mylinti savo darbą, pasiruošusi įgyvendinti manikiūro norus, bet galinti pasiūlyti ir savo dizainus, spalvas. Man labai patiko. Tikrai sugrįšiu :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aušra•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir kruopšti meistrė! Aš labai patenkinta manikiūru 😊