Milona yra labai maloni ir išsilavinusi specialistė. Specialistė pasitiko su plačia šypsena, ramumu ir empatija. Esu dėkinga už naujus antakius ☺️ sugrįšiu dar ne kartą
Antakių korekcija siūlu
Gintarė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko specialistė. Pakonsultavo ir kokybiškai atliko darbą. Dar sugrįšiu.