labai labai nuostabiai su Dovile, jauku, šilta, ramu!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Paulina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gera sugrizti 🤍
Antakių korekcija siūlu
Ina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gerai...................................
Pedikiūras
Kristina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vieną kartą išgirdau apie Miloną tokį apibūdinimą: puikiai atlieka antakių architektūra :) Įsitikinau tuo 100%, dabar ir mano kolegės eina savo antakių restauracijos pas Milona 😏🫶
Antakių korekcija siūlu
Rūta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai maloni aplinka ir itin atsakinga bei kruopšti kirpėja Dovilė:)