Turbūt pirmas kartas kai sūnus liko nepatenkintas,kirpėjas angliškai nekalba,apkirpo ne taip kaip tikėjosi sūnus,norėjo daug trumpiau,gavosi kaip iškarpyti laiptai,tikrai nerekomenduojam pas ši barberi eiti,pinigai sumokėti,o plaukai atrodo ne kaip.
Paslaugą atliko Kevin•Vyriškas kirpimas
Gintare•prieš 3 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Dilan•Vyriškas kirpimas
Emilis•prieš 5 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Very good
Paslaugą atliko Esteban•Vaikų kirpimas
Ieva•prieš 6 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Idealiai atliko savo darba
Paslaugą atliko Dilan•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Armandas•prieš 6 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus kirpimas. Niekada nenuvilia šis barbershop’as