Sunui labai patiko kirpimas. Esu dekinga Estebanui uz puikiai atlikta darba. Aciu
Paslaugą atliko Esteban•Vyriškas kirpimas
Oksana•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai
Paslaugą atliko Jeiko•Vyriškas kirpimas
Liutauras•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ksksoejwjwisdbdhidrheisjdjejeeieheidudisjsn
Paslaugą atliko Esteban•Vaikų kirpimas
Rokas•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Great barbershop. Got a clean, precise haircut exactly how I wanted. The barber knows their stuff, works carefully, no rushing. The atmosphere is good and the service is solid. Definitely coming back.