Debreceno kirpykla Atsiliepimai

Debreceno g. 59-1A, Klaipėda, 94161

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
229 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai profesionali ir rūpestinga plaukų specialistė, kuri nuo pat pirmos akimirkos sukūrė jaukią ir pasitikėjimu paremtą atmosferą. Vizito metu gavau daug naudingų patarimų apie plaukų priežiūrą bei tolimesnį jų stiprinimą. Bendravimas buvo labai malonus, laikas prabėgo nepastebimai – net per greitai! 😄 Labai laukiu kito vizito ir džiaugiuosi radusi tikrą profesionalę, kuria galiu pasitikėti. Pagaliau jaučiu, kad mano plaukai yra gerose rankose🫶
Labai patiko rezultatas, aciu 🌸
Atėjau nieko pernelyg nesitikėdama, o kaip fainiai praėjo. Rekomenduoju :)
Buvau pas kirpėją Sandrą ir galiu pasakyti, kad tai pati maloniausia ir draugiškiausia kirpėja, pas kurią esu lankiusis. Nuo pat vizito pradžios priėmė maloniai, išklausė prašymų ir davė daug patarimų bei rekomendacijų dėl plaukų priežiūros. Labai rekomenduoju ir pati dar ne kartą tikrai apsilankysiu😊
Labai džiaugiuosi apsilankiusi pas šią meistrę! Ji buvo ne tik be galo kruopšti ir atidi kiekvienai detalei, bet ir sukūrė smagią atmosferą. Gavau naudingų patarimų apie plaukų priežiūrą, viskas buvo aiškiai ir nuoširdžiai paaiškinta. Jautėsi, kad žmogus tikrai myli savo darbą ir rūpinasi klientu. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą ❤️