Meistrė puikiai atlieka savo darbą. Esu 100% patenkinta darbu. Labai ačiū meistrei Kristinai!
Paslaugą atliko Kristina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kristina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Galiu rekomenduoti 100%! labai patiko meistre, jos poziuris, tiesiog wow likau tikrai patenkinta! gavau ir procedura ir konsultacija, Sandra dar tikrai matysimes ne viena karta ☺️
Paslaugą atliko Sandra•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dekoju meistrei Sandrai, už puiku darbą! Nuostabi meistre! Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Sandra•Plaukų tiesinimas
Rama•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas buvo super!
Paslaugą atliko Kristina•Vyriškas kirpimas
Sergej•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
puiku!
Paslaugą atliko Sandra•Kirpimas ir plaukų priežiūra