Debreceno kirpykla Atsiliepimai

Debreceno g. 59-1A, Klaipėda, 94161

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
229 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Sandra labai maloni ir paslaugi, netik apkirpo,bet ir davė daug vertingų patarimų!🌷
Labai patiko ši specialistė. Suteikė daug naudingos informacijos ir davė gerų, lengvai pritaikomų patarimų. Buvo labai maloni, švelni ir dėmesinga. Tikrai rekomenduoju!
Labai patiko vyriškas kirpimas rekomenduoju
Labai maloni patirtis pas kirpėją Sandrą. Kruopšti, savo darbą išmananti, davė daug naudingų patarimų tiek dėl kirpimo, tiek dėl priemonių naudojimo. Ačiū ir sėkmės tolimesniuose darbuose!☺️
Profesionali ir draugiška kirpėja Sandra. Plaukų galiukus apkirpo tobulai, rekomendavo plaukų priežiūros priemones.
4
1
4
5
6
35
6