Nuostabi kirpėja 🙂labai draugiška su vaikais- iškart be baimės vikas nuėjo pas ją ❤️labai gražiai ir greit nukirpo (kas man yra labai aktualu), pasiklausė, patarė kas geriau- viskas tikrai super🙂
Paslaugą atliko Irena•Vaikų kirpimas
Gražina•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai kerpa vaikus ir draugiskai komunikuoja
Paslaugą atliko Virginija•Vaikų kirpimas
Aurimas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū
Paslaugą atliko Irena•Vaikų kirpimas
Liudas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
nuostabi Irena - kerpam vaiką tik pas ją ir su džiaugsmu :)