Pasijutau tarsi namuose sėdėčiau su drauge. Kirpimas visiškai neprailgo. Dar nesu taip jaukiai aptarnauta kirpyklose. Nebuvo nejaukios tylos. Išgirdo ko noriu, rezultatu patenkinta. Ačiū labai Irenai 😉
Paslaugą atliko Irena•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vilma•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė!
Moterų visų plaukų dažymas
Simona•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpėja Skaistė, net šerius gali paversti minštučiais plaukais!
Vaikų kirpimas
Ignas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Skaistei už gražų darbą ir malonų bendravimą jaukioje aplinkoje, upač smagu, kad ir vaikam patinka kirpykloje ir nori sugrįžti vėl.
Moterų visų plaukų dažymas
Ana•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai malonios kirpėjos. Ačiū, būtinai sugrįšime :)